Attack Breaker

Attack Breaker Pro 1.2.4

Darmowy klon gry Arkanoid z 200 poziomami!

Zalety

  • Klasyczna gra zręcznościowa
  • Klon gry Arkanoid
  • Możliwość modyfikacji parametrów gry

Wady

  • Słaba grafika

Dobry
7

Darmowa gra zręcznościowa Attack Breaker dla telefonów z java to kolejna wersja popularnej gry Arkanoid. Jest to bardzo zaawansowana wersja: 200 poziomów oraz liczne niespodzianki zadowolą fanów klasycznych gier zręcznościowych.

Arkanoid znany również jako Breakout powraca tym razem w telefonach wyposażonych w technologię java pod nazwą Attack Breaker. Zasady od lat są te same: Za pomocą dwóch przycisków sterujemy paletką od której odbija się piłka rozbijająca usytuowany w górnej części ekranu mur. Attack Breaker oferuje dodatkowo zaczarowane piłeczki, dodatkowe paletki a nawet anomalia grawitacyjne.

Attack Breaker dla java można łatwo dostosować do własnych wymagań określając prędkość gry, przyspieszenie piłeczki a nawet wielkość paletki. Wszystkie te zalety rekompensują niezbyt dopracowaną grafikę oraz sprawiają że gra się naprawdę dobrze. Ciekawą opcją jest zapisywanie aktualnego stanu gry. W razie wyczerpania baterii i nagłego wyłączenia się telefonu, możesz wznowić grę w tym samym miejscu po odzyskaniu zasilania.

Darmowa gra zręcznościowa Attack Breaker dla java to Arkanoid (Breakout) w nowym wcieleniu. 200 poziomów oraz możliwość wpływania na parametry gry to prawdziwy rarytas dla fanów darmowych gier zręcznościowych działających w technologii java.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na java

Więcej
Attack Breaker

Download

Attack Breaker Pro 1.2.4

Opinie użytkowników o Attack Breaker